Lektoři


Lucie Hájková
Lucie Hájková
Marie Kuželová
Marie Kuželová
Aneta Luňáková
Aneta Luňáková
Tomáš Sedlák
Tomáš Sedlák


Ahoj, jmenuji se Lucie Hájková, a jsem lektorkou online kroužku Vybarvi se. 

Vystudovala jsem výtvarnou výchovu a speciální pedagogiku na Masarykově univerzitě v Brně

Mám bohaté zkušenosti s vedením výtvarných aktivit s různými skupinami lidí: s dospělými i dětmi, ve škole i v různých institucích. 

V současné době jsem na doktorátu na Masarykově univerzitě, věnuji se i arteterapii a už několik let takto tvořím s lidmi s autismem a mentálním postižením. 

Ráda cestuji, ať už v rámci studia, nebo s přáteli, po okolí i do zahraničí. Loni jsem strávila několik měsíců ve výtvarných dílnách ve Finsku

Doma mě nejvíc baví tvořit, hrát hry a číst

Nejvíc se věnuji malbě a fotografování. 

Těším se na vás v TVOŘSTORU!

Ahoj, jmenuji se Marie Kuželová, ale jinak mi říkají Máňa, ne Maruška, ne Mája, prostě Máňa. 

Tak jako mé jméno, i já jsem tak trochu potrhlá. Ne tolik, abych si nedokázala udržet ve věcech pořádek, ale dost na to, abych měla blízko k dětem. 

Proto také studuji na pedagogické fakultě MUNI, konkrétně angličtinu pro vzdělávání. Angličtina mě baví, je to jedna z mých velkých vášní, spolu s uměním, psaním a... spánkem

Takže když zrovna nespím, tak kreslím, maluji, píšu (články, povídky, knihy... No však to znáte), učím se nové jazyky a občas si něco zazpívám.

Zajímám se o způsoby, jakými se dá učit bez učení a mučení a přesně ty chci aplikovat do kroužku Barevné Angličtiny.

Jsem lektorkou online kroužku Barevná angličtina.

Nice to meet you !

Ahoj, jmenuju se Aneta Luňáková a v TVOŘSTORU mi všichni říkají Anetka. 

Jsem projektový manažer. To znamená, že organizuji různé věci spojené s otvíráním kroužků, workshopů, a příměšťáků. Mimo to, školím naše lektory na online prostředí.

Od léta 2o2o aktivně dobrovolničím v organizaci Bátor Tábor, která se stará o zábavu (tábory a aktivity) pro onkologicky a jinak nemocné děti. Právě v Bátoru jsem se naučila, jak udělat z onlinu super místo na společné tvoření. 

Na jaře 2o21 mě potkáte ve všech kroužcích, ať už jde o Prokreslito, Vybarvi se nebo Barevnou angličtinu.

Aktuálně studuji na Ped Muni na paní učitelku výtvarné a vizuální tvorby. 

Některá má publikovaná díla najdete na IG: https://www.instagram.com/alu_nakova/

Miluji chození do galerií, kreslení, malování, focení, kolážování, tvorbu videí a pořád objevuju nové způsoby, jak tvořit! Třeba jak tvořit hudbu - hraním na ukulele. 

Těším se na vás !

Čau, jsem Tom. Celým jménem Tomáš Sedlák. 

V TVOŘSTORU mám na starost naše figurky, navrhuju je, a pak nechám tisknout na 3D tiskárně. Kromě 3D modelingu se zajímám o grafiku, kresbu, ilustraci, programování a animaci. Mým velkým snem je jednou vytvořit počítačovou hru, ve které se lidi budou moc naučit něco o tvoření projektů, a spolupráci

V TVOŘSTORU lektoruji kroužek Prokreslito. Naučíme se v něm základní věci ke kresbě. Pojmy jako je: linka, perspektiva, kompozice a tak. Všechno se to budeme učit plněním společných výzev tak, aby nás to bavilo! Sám jsem mockrát poznal, jak důležité je umět základy kresby pro všelijaké další tvoření (technické konstrukce, návrhy logotypu, design prostředí, předmětů, či postav), tak je rád budu předávat nejlíp jak můžu. 

Moje praxe zahrnuje navrhování logotypů, design triček a mikin, ilustrace plakátů, knih a náhledových obrázků na youtube. Odpočívám tak, že se učím, poslouchám různé rozhovory, a koukám na videa o různých programech - takhle jsem se třeba naučil modelovat ve 3D. Ve volném čase rád maluju, kreslím a pracuji na projektech, o kterých doufám v blízké době uslyšíte víc! 

Moc se těším na naši spolupráci v kroužku Prokreslito! Váš lektor Tom.